Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Nmerkez

N lerin buluşma noktası

İstanbul'un yeni yaşam merkezi Nmerkez sizlere yani yaşamın N lerini sunuyor...

Esenyurt-Bahçeşehir yolu üzerinde, en işlek cadde olan Doğan Araslı Bulvarında, Özyurtlar inşaat güvencesiyle yeni bir hayatın kapıları aralanıyor.

N kazançı, N ideal, N dinamik, N hareketli, N çeşitli, N eğlenceli ve N çocuksu halleriyle Nmerkez' den vazgeçemeyeceksiniz.

32.000 m2 lik alana inşa edilen ve 6 bloktan oluşan Nmerkez, p yeşil alanlarıyla sizin için konforlu bir yaşam, ideal bir yatırım olacak.

Farklı konsept ve mimari dokusuyla 1+0 dairelerde bile geniş yaşam alanları sunan Nmerkez, 1+0, 1+1, 2+1, 3+1 daire tiplerinde sizlere estetik ve geniş konfor sağlıyor.

Nmerkez aktivite alanlarında, bisiklet ve koşu parkurları, çocuk parkları tenis kortu ve basketbol sahası, havuz ve güneşlenme teraslarıyla sizlere muhteşem bir yaşam sunuyor.

Şehrin yoğunluğundan uzakta dilediğiniz her şeyi kolaylıkla bulabileceğiniz, 173 adet farklı sektöre hizmet veren işyeri, süpermarket, yapı market ve alışveriş eğlence merkeziyle şehrin tüm olanaklarını ayağınıza getiriyoruz.

Her damak tadına hitap eden yemek katında fast-food, farklı ve zengin çeşitte restoranları, sinema salonları, bowling ve bilardo salonlarıyla buradan çıkmak istemeyeceksiniz.

Alışveriş merkezi içinde özel tasarlanan çocuk eğlence merkezi ve oyun parklarında çocuklarınız artık daha da mutlu olacak. 7/24 hizmet veren özel eğitimli güvenlik görevlileri ile değer verdikleriniz emin ellerde...