Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
 • Geleceği Bugünden Yaşayın
  Geleceği Bugünden Yaşayın
  Çeyrek Asırlık Tecrübemizle Hizmetinizdeyiz
 • İnovatif Perspektif
  İnovatif Perspektif
  Kurumsal Yapı ve Üst Düzey Mimari
 • Güvenilir Yarınlar için
  Güvenilir Yarınlar için
  Hiç Durmadan Çalışıyoruz

Kaçırılmayacak Fırsatlar Sizleri Bekliyor

Yatırım Yapı İnşaat ve Ticaret İçin En Doğru Adrestesiniz, Ayrıntılar için Lütfen Bizimle İrtibata Geçin

Hakkımızda

Dumanlar Yatırım olarak 2003 yılından bugüne, faaliyet gösterdiğimiz inşaat sektöründe estetiği, güveni,kaliteyi ve konforu temsil eden projeleri hayata dahil etmiş bulunmaktayız.

Geçmiş yıllarımızda Çamlık Sitesi (144 daire-160 araçlık otopark),Tasarımcılar Sitesi (52 daire), Genç Girişimciler Sitesi (19 daire), Asos Evleri (10 villa), Çanakkale Gelibolu Doğa Evleri (30 adet villa), Tasarımcılar İş Merkezi (45 home ofis-6 ticari) ve A Plus Konakları (14 adet villa) projelerimizi tamamlayıp müşterilerimizle buluşturduk.

Dumanlar Yatırım, hedeflediği plan ve kazanmış olduğu başarı ile yola devam ederken, Özyurtlar Holding’in 2009 yılında NTepe Residence, 2010 yılında NTowers,Nmerkez, 2011 yılında Özyurtlar Residence ve 2012 yılında Nşehir Esenyut projelerini yüklenici firma olarak üstlenmiş ve bitirmiştir.

Aralıksız faaliyetlerini sürdüren Dumanlar Yatırım 2011 yılında Ntepe, 2012 yılında Ntowers, 2013 yılında Nşehir Lüleburgaz, 2014 Nresidence, Ntown, Nmerkez, 2015 yılında Nmerkez, Ncadde Business, Nşehir Esenyurt, 2016 yılında N5 Suites, Ncadde Agora, 1Coastalcity, Nlive Bahçeşehir, 2018 yılında Nlogo 1.Etap, 2019 Ncadde Hayat projelerini teslim etmiştir. Teslim edilmiş projelerin yanı sıra Ncadde Ateş Corner Nlogo 2.Etap ve Ncadde Ottoman gibi projelerinin olduğu Özyurtlar Holding’in yüklenici firması olmaya devam etmiştir.

Bu sürecimizde ki, kalitemizi ve siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini önemli kılmak bizim en büyük başarı politikamız olmuştur.

Neden Dumanlar?

Yüksek Güvenlik

Dumanlar A.Ş. olarak İnşaa ettğimiz tüm projelerimizde önceliğimiz insanlarımızın can ve mal güvenliğidir. Yapılarımız 7/24 Güvenlik kameraları ile izlenilip personelleri ile bu izlenim desteklenmektedir

Sağlam Yapılar

Yapılarımızın uzun ömürlü olması ana prensiplerimizdendir. Projelerimizin tümünde yapılarımızın uzun yıllara meydan okuması için inşaasında hep en kaliteli malzemeler kullanılmıştır

Kolay Ulaşım

Dumanlar A.Ş. olarak binalarımızın kalitesi ve güvenliğinin yanı sıra öne çıkar bir diğer özelliği ise ulaşımlarının kolay olmasıdır. Metrobüs, metro yada tramwaya yürüyüş mesafesinde olması önceliğimizdir

Kazançlı Yatırım

Eğer yatırımcıysanız ve güvenilir bir yatırım kaynağı arıyor iseniz Dumanlar A.Ş. tarafından yapılan projeler bu işe en müsait yerlerdir. İnşaa ettiğimiz projelerde ki bölgelerinin yüksek prestij taşıması tercihimizdir.

Sağlıklı Yaşam

Sağlık herşeyden önce gelir, zinde kalmak ve sağlıklı yaşamak için spor yapmak gerekir. Dumanlar A.Ş. olarak spor yapabieceğiniz alanları (Fitness, Basketbol Sahası v.b) projelerimize eklemek tercihimizdir.

Oyun Parkları

Dumanlar A.Ş. olarak çocuklarımızın içlerinde koşup eğlenebileceği, arkadaşları ile oyunlar oynayabileceği ve yeni arkadaşlar edinip hoş vakitler geçirebileceği oyun alanı ve parklar yapmak hedefimizdir.

Doğal Bir Ortam

Dumanlar olarak yaptığımız projelerde sizi beton duvarlar arasına hapsetmiyoruz! Doğal yeşillik alanları ve yürüyüş alanları ile yaşadığınız alanı doğa ile buluşturup size bu hissiyatı oluşturmak için çalışıyoruz.

Sosyal Aktiviteler

Komşularınızla, akrabalarınızla veya arkadaşlarınızla buluşup vakit geçirmek için çok uzaklara gitmeyin. Dumanlar A.Ş. olarak projelerimizde sosyal aktivite alanları oluşturmak bizim için çok önemli.